רשמי לבד בראיון אחרוןלבד בראיון רשמי אחרון

ברנדון האריס : לבדבבחור שעברת גדל להיותבית כוח . איך הכל התחיל?


סוף הסוף לבד : זה מתחיל סביב 2002, אנחנו מתחילים לשחק להקת הפאנק שלנו עם שתי "לא עוד דאגה " יחידה & " אין הרגשה " ( inspirated לפי דת רעהואיום קטין)ומשחקיםמהופעות מחתרתיותלהופעות , על ידי 2003 לבד ב האחרון הוסיף 2 חברים חדשיםכסולן והבסיסט . לבסוף, עם האלבום החדש שלנו יצא (עםשינוי ליל ' קצת מוסיקה מהארדקור פאנק - מטאל - emo ) , אנשים מתחילים לשים לב אלינו . אנחנו כבר להתחיל לשחק כמעט בכלההופעות המחתרתיות באינדונזיה , בהיותובעיתונים , זה פשוט קרה ככה. אנחנו באמת לא מצפים מן הולכים להיותלהקה ענקית כאלה זה באותו הזמן.


ברנדון האריס : Amarah Senyum דן Airmata " היה שאתה טוען לתהילה. מה זה היה כמו לצפות בשיר הזה לצבור עוד ועוד אוהדים ?


סוף הסוף לבד : זה מעבר למצופה, בודאות .. " Amarah Senyum דן אוויר מאטה " נעשה בדיוק כמו השירים האחרים שלנו שאנחנו כבר עשינו עבור EP הראשון שלנו אנחנו אף פעם לא משתעממים או חולה כדי לשחק את השיר הזהבכל הופעות , כיהקהל אוהב את זה כל פעם שאנחנו פגעו שיר הזה על הבמה. אז התחושה שעושה לנו יותר תשוקה ליצור עוד שיר טוב בשבילם.
ברנדון האריס :כשמדובר מקבל על פני הגלובוס , לאן אתה התמקד ביותר על מה שהופך את המוזיקה שלך יותר ידועה ?

סוף הסוף לבד : אנחנו עושים כמה מילות באנגלית , כמו " מלחמה הקלאסית היאמלחמה מודרנית ", " הזרם המרכזי של אהבה ', ו' להחזיק את החבל ש' . להיות על מגרש של מדיה חברתית כמו אתר אינטרנט, טוויטר, נפח טהור, המרחב שלי , ופייסבוק. מכירת הסחורה שלנו, הוא דרך נוספתלעשיית המוזיקה שלנו יותר ידועה על ידי אחרים.
ברנדון האריס :כלהקה , אתה מרגיש לבד סוף סוף תמשיך לבנות ותפקוד ברמות מדהימות ?


סוף הסוף לבד : אנחנו פשוט לעשות את הדברים שלנו באופן טבעי , תמיד יש דברים חדשים עבורנו , וישהרבה אתגרים חדשים, כך שאם הלהקה שלנו להיות עלעוד ברמה עליונה , זה פשוטבונוס עבורנו.

ברנדון האריס : כל טקסים לפני שאתה הולך על במה ? כמו כל דבר שאתה עושה כל תכנית לפני שאתה יוצא ?

סוף הסוף לבד : אנחנו תמיד שישלהתפלל יחד לפני לקבל על במהוכל אחד מאתנו היה שיש רגע עצבים ( לפעמים קיא היה מעורב hahaha ) .

ברנדון האריס : מהיסצנת המוזיקה כמו באינדונזיה ?
סוף הסוף לבד : אנחנו עורכים הרבה שורשים,סוג של מוסיקה שונה, אך כאשר אנו מדברים על תת קרקעיים , אינדונזיה היא אחת מהסצנה המחתרתית הגדולה ביותר ,ויש להם הרבה להקה הגדולה ממנו.
ברנדון האריס : מי השראה לכולכם ליצור מוסיקה ?


סוף הסוף לבד : כמעט כלהלהקות של 80 פאנק, איום קטין , דת רעה, סרבו, ביסטי בויז , מוח רע, זעם נגדהמכונה, Deftones , דגל שחור , תעלה נגד ,והאמן המקומי שלנו iwan וכלי נשק .

ברנדון האריס : כל רגע של מעריץ המטורף ?

סוף הסוף לבד : Whoooaa ... בואו לראות .. אוהדי עירום על במה, מטרידןשתמיד הופיע באחד מהבית שלנו , לקבלשיחת טלפון בשעה2 לפנות בוקר יום ביומו ( כמעט 2month ) , וכל שאר לא היה משוגע מספיק, חהחהחה
ברנדון האריס : איפה אתם מתכננים להיותב2 שנים ?

                                                                                     סוף הסוף לבד : Warped Tour " .... לא יכול לחכות ברנדון האריס : ! כל מוסיקה חדשה מגיעהלמעריצים של רגע ?לבד סוף הסוף : כן ! בעוד כמה חודשים , אנחנו הולכים להכותהסינגל חדשואחריו אלבום later.Brandon האריס חדש : whens הסט הבא שלך סיורל?

סוף הסוף לבד : אחרי שנשחרר את האלבום החדש שלנו בודאות
ברנדון האריס : מSendiri VS דוניאלINTEGRITI מה שכל יש לך לעשות כדי לשפר את המוזיקה שלך ?

סוף הסוף לבד :הרבה דברים חדשים,ממהנדס , סטודיו, לרענן את הציוד שלנו , טכניקה חדשה לירית ומפיק שלו כמולאלבום האחרון INTEGRITIBrandon האריס שלנו : כאשר אתה עושהכמה הופעות בארצות הברית?סוף הסוף לבד : בכל ההקדם האפשרי , אולי אתה יכול לעזור לנו עם המופע ? אצבעות
ברנדון האריס : איזה סוג של מכוניות יש לך? כל מכונית האהובה ?

סוף הסוף לבד : זה Kijang טויוטה , זה של 50 התחת המכונית של יפן לחלוטין ישן ורע, זה יעזור לנו בכל הופעות מקומיות בעיר שלנו. המכונית האהובה ? זה הוא המכונית האהובה שלנו " Kijang טויוטה "

ברנדון האריס : ג'אנק פוד מועדף ?

סוף הסוף לבד : נשיא Timbel ( עוף מטוגן, טופו , אנשובי , רסק שרימפס חריף ואורז נקשו עם עלה בננה ) הוא כל כך מקומיופיקנטי

ברנדון האריס : מההרגע הכי טוב שאתה יכול לזכורבקריירה המוזיקה שלך ?

סוף הסוף לבד : בעוד שהם באולהופעות שלנו , צורחים את השיר שלנו ולעשותmoshpitבאותו הזמן ... הוא תמיד הרגע הכי טוב שלנו ... ברנדון האריס : כל דבר שאתה רוצה לומר למעריצים שלך ?

לבד סוף הסוף : הישאר נכון, להישאר חיוביולהישאר חד


כל ראיונות זכויות שמורות התחתית 2014