Marpo Rozhovor exkluzivní

Brandon Harris : Co původně vyvolala Máte zájem o hudbu ?

Marpo : Chcete-li být upřímný s vámi ? Viděl jsemfilm s Tupaca s názvem Bullet , když mi bylo 13 let . Ive checkd , kdo je ten chlap Tupac a zjistil, hes rapper . To je , když jsem začal rappin .

 Brandon Harris : Váš píseň Tak KDO , nevolnost, protože peklo , co byl váš myšlenkový proces , že ? Co sis myslel , když jsi to napsal . Upřímně musí být v mých top 2 oblíbené písničky vůbec ?
http://www.undergroundinterviews.org/2014/01/official-kidcrusher-interview.html Marpo : Ta píseň je hlavně o mně snažím se dostat na horní části hry . Jak alotta lidé snažili mě šukat znovu. Snažil jsem se , aby mi to podaří . Takže jeho moje 10 let v jedné písni . Jak těžké to bylo . A udělal jsem to . Jeho pravděpodobně jeden z mých nejlepších písní příliš brácho , abych byl upřímný s tebou .

 Brandon Harris : Co je to , žerapper v České republice jako ?

 Marpo : No jeho legrační . Tolik čeští rappeři jsou ovlivněny všechny ty gangsta rapperů ze států . Protože i navštívit stavy dvakrát nebo vícekrátza rok . Já vím, co to je . Nejsem žádný gangsta , nikdy jsem nebyl a nikdy nebude . Jsembývalý muay thai bojovník . To je to, co jsem . Takže když řeknu, Ima posílá hovno z vás ? Jeho pravda . Ale to všechno kecy o prodáváš drogy a hovno , to jsou kecy . Takže to není tak mnoho rapperů , které jsou fo skutečné sem .

Brandon Harris : Oblíbený colab jste někdy udělal ?

Marpo : Cokoli jsem udělal s Hard Target ! Zkontrolujte, zda ho . Florida založené rapper , kdo to udělal jako 4 turné se mnou v češtině . Hes , jako můj bratr z jiné matky . facebook.com / hardtargetpage

 Brandon Harris : Něco nového v mixu , že se můžeme těšit na v roce 2014 ?

Marpo : Ano brácho , definatelly . Im pracuji na EP s Target , které by měly být ukončeny do dubna . Plus jsem pracuju na show . Chci udělat největší hiphop show v češtině. Stage moudrý , moudrý Svítí nebo pyroeffect moudrý . Tak to je keepin mě obsazeno . Plus jsembubeník v rockové největší popové kapely v češtině , takže jsme practisin pro naše již vyprodané show v O2 aréně , která je jako 16 000 lidí .

                                                                         


Brandon Harris : Vy jste začali rapovat na 13 , jak jste se dostal svou hudbu asi v tak mladém věku ?

Marpo : Jak jsem řekl, brácho , Tupac ... lol

Brandon Harris : Jaké to bylo uvolnění " Knockout " ?

Marpo : No , stresující , zeptejte se mě na uvolnění R OT můj poslední záznam, který má obrovský úspěch , po kterém následuje vyprodané turné bro ... ! To je banány . Když jsem byl stojím na pódiu v Lucerně klub v Praze , vyprodáno jsem se podíval na lidi a já jsem řekl v mé mysli . Motherfucker jsi to .

Brandon Harris : Takrekord zlata a mezinárodní hudba , co je marpos čistý velký cíl ?

Marpo : Chci být stejně úspěšný jako já může dostat . Pokračovat v práci na skvělou hudbu . Od svého prvního CD, až do teď . Lidé říkají, že je to vždy lepší a lepší , jsem povýšil s každým CD , takže chci být lepší a lepší .

Brandon Harris : Kdo jsi jako člověk , kdyžhudba je pryč a vaše na vás čas ?

Marpo : Dude Imhrdý otec haha . Guy , kteří nemohou žít bez sportu . Boxu po celou dobu , běh , kruhové tréninky a všechno .

 Brandon Harris : Jaké jsou vaše koníčky mimo hudbu ?

Marpo : Jak jsem řekl, box , ale jiné než to. Visí s přáteli , Travellin po celém světě , filmy . Bro Mám rád Ameriku . lol Pět Kluci jehovno ! ! Miluj ty hamburgery .Brandon Harris : Co byste řekli na mladé lidi snaží dostat do hudebního průmyslu ? Nějakou radu ?

Marpo : Vím, že to může znít jako klišé , ale to z lásky k hudbě ne pro peníze a slávu . Já jsem pro peníze, udělal jsem to pro slávu . Byl jsemuvízl kretén , který si neváží to moje fanoušky . A já jsem ztratil všechno . Nemáš ani ponětí, jak to je, když vaše kluby baleny jít líbí 50 lidem, v přední části jeviště . Mám druhé šance a udělal jsem i uctívat své fanoušky ! Láska em k smrti .

Brandon Harris : Kdo byli vaši inspiraci , když jsi byl mladý ?

Marpo : Po celý svůj život můj táta je moje inspirace . Je v Rock n ' Roll síň slávy v češtině . Hes jeden z nejlepších kytaristů více zde .

Brandon Harris : Když přichází do USA na turné ?

Marpo : Přál bych si tak moc brácho . ale myslím, že tě to stane pravděpodobně 2015 . Můj plán je tááák šílená nemůžu opustit svou zemi, pro , jako je 5 dnů STR8 . Ill být na Floridě tento února , ale jen na , jako je 10 dnů.

 Brandon Harris : Máte někdo chcete poděkovat ?

 Marpo : My fanoušci . Udělali mi, kdo jsem .
       
                                                 
                                              https://www.facebook.com/mcmarpo


Brandon Harris : Co jetajemstvím, že většina lidí neví, co ty?

Marpo : Byl jsem s manželkou , protože jsem byl 14 vole .

Brandon Harris : Pivo nebo tvrdý alkohol ?

Marpo : Ty vole to jedobrá otázka . Žádné pivo , STR8 záběry vole !

Brandon Harris : První tři Bucket List položky ?

Marpo : Bože , mohlo to zní legračně , ale . Ať je to opravdu obrovský sem , Přál bych si , aby to ve Spojených státech , alespoň na malou úroveň . To je takový můj sen . To je , jako všechny ty tři věci spojí dohromady .

Brandon Harris : Vše, co chcete říci k vašemu fanouška ?

Marpo : Mám vás rád kluci . TroubleGang nebo nutin ! !
Hard Target

Comments